| alexutzu_8123 a întrebat:

Buna am 17 ani si am fost cu o fata 2 saptamana dar ne-am certat din cauza la o prostie i-am spus daca vrea sa se mai impace cu mine si a spus ca nustie ce sa fac imi e frica sa nu o pierdstraight face? va rog ajutati-ma poate ca am fost doar 2 saptamana ca ea da chiar imi place si nu vreau sa o pierd ast rasp voastre

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mai vorbeste cu ea si vezi daca reusesti sa o impaci cereti iertare.

2 răspunsuri:
| alexutzu_8123 explică:

Nu stiu ce sa fac sa ma impac cu ea

| XoXzY_6216 a răspuns:

Pai arata'i cat de mult tii la ea...i'ai o floare ceva sau o ciocolata si cere'ti scuze si dovedeste'i cat de mult o iubesti si incearca sa te porti cat mai frumos cu eabig grin...
Sper ca te'am ajutat
fundita?puppy dog eyes