| Gipsy a întrebat:

Buna!

Am cumparat un telefon la abonament de la vodafone. Dar nu merge decat sa bag cartela de vodafone.Nu merge sa fac nimic ca sa poata merge si cartela de cosmote? Sau de orange?

Daca merge unde trebuie sa ma duc cu telefonul? Si cat platesc? thinking

Multumesc >- Funda

Răspuns Câştigător
| nosense a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga si cu alta cartela in afara de Vodafone, trebuie sa iti decontezi telefonul, iar preturile variaza in functie de modelul telefonului.

2 răspunsuri:
| StieTot a răspuns:

Du-te la firma de telefonie si cere sa ti-l decodeze.

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Pai la decodat trebuie sa te duci cu telefonul big grin.
Platesti intre 10-70 lei...depinde de telefon.
Intreaba pe cineva din zona ta sa iti spuna unde il poti decoda.
Funda big grin?