| BlackRose_9094 a întrebat:

Am luat crema anti-celulita de la Avon, si am folosit-o timp de o saptamana.*inca o folosesc*
Si sora mia mi-a zis aseara ca acum, parca am mai multa celulita de cata aveam inainte sa folosesc produsul.
E posibil ca, daca nu am multa celulita, crema sa formeze mai multa?*am 15 ani*

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu e posibil ca crema sa formeze mai multa celulita si nici nu e posibil ca acea crema sa o faca sa dispara. Celulita nu dispare atat de usor odata aparuta.Conteaza foarte mult alimentatia, pana si sportivele de performanta pot avea celulita, e nevoie de tratamente e bataie de cap multa.

| Mmarryy a răspuns:

Nu este posibil asa ceva. Crema te va ajuta sa ai o piele mai tonifiata, insa nu te va scapa de celulita in totalitate.