| isa88 a întrebat:

Mi-am luat o crema anti-celulita, nu as vrea sa dau numele.Au efect in general cremele?

2 răspunsuri:
| elynasv a răspuns:

Da...depinde de care ai,insa ti le recomand pe cele naturiste.eu am una naturala cu ardei,aloe,etc foarte ieftina insa superrrr buna.in 2-3 zile de la utilizare am vazut rezultatul uimitor.http://www.medicer-bios.com/....../index.php este cea de aici.repet este geniala o recomand cu caldura.daca o iei din magazin direct costa 8 lei.dar de pe site 15 lei.dar merita sa incerci.totusi m-ai facut curioasa.ce crema ti-ai luat? :D Funditza? :D :)

| elynasv a răspuns:

Da...depinde de care ai, insa ti le recomand pe cele naturiste.eu am una naturala cu ardei, aloe, etc foarte ieftina insa superrrr buna.in 2-3 zile de la utilizare am vazut rezultatul uimitor.http://www.medicer-bios.com/....../index.php este cea de aici.repet este geniala o recomand cu caldura. daca o iei din magazin direct costa 8 lei.dar de pe site 15 lei.dar merita sa incerci.totusi m-ai facut curioasa.ce crema ti-ai luat? :D fundita? :D :)