| LoveMusic a întrebat:

Am o problemă cu HI5-ul: când mă loghez pe hi5, merge, e totul ok. Dacă îl închid şi după 1 minut îl deschid iarăşi, nu mai sunt logată, şi de fiecare dată când îl închid, trebuie să mă loghez din nou.Menţionez că am bifat secţiunea "Keep me logged in". De asemenea, la "Internet explorer", sus la "Tools", la "Internet options", am bifat "Delete browsing history on exit" şi asta înseamnă că internetul "nu a reţinut" că am fost logată pe hi5 fiindcă a şters de la history pagina pe care am intrat? Care e cauza? Vouă vi-sa întâmplat?

3 răspunsuri:
| LovePeace a răspuns:

Da. mie una mi se intampla zilnic eu una m-am plictisit de hi5 si acum am FaceBook si e mult mai fain decat hi5-ul adica ii bifezi akl "Keep me logged in" imd km iesi nu esti logat in urm 2 min.sau zile mrg deci e normal. nu e cauzata de ceva anume tongue

| larrii a răspuns:

Da, se mai intampla...nu are nici o legatura ca ai bifat acolo "delete browsing history on exit". Incearca cu mozila firefox :d

| LoveMusic explică:

Lovepeace, şi eu am facebook love struck dar şi hi5 big grin