| iuliaiuli18 a întrebat:

straight face
Cred ca am facut ceva gresit...na.straight face
Am internet explorer si am vrut sa sterg browsingul din "tools" apoi "delete browsing history..."
Exista vreo cale ca sa aduc inapoi acele site-uri pe care le-am sters? Cat mai explicit raspunsul, va rog!crying sad crying
Va rog ajutati-ma!cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Raspunsul pe care urmeaza sa ti-l dau este unul dintre cele mai explicite raspunsuri care se pot da in legatura cu aceasta intrebare : Raspunsul este NU, nu poti readuce inapoi ceea ce ai sters.
O zi buna! happy