| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intreebare pentru cei care joaca metin2 pe ro. unde ma sfatuiti sa plusez un rib la +8? are pgm 16%

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai la un fierar al unei bresle mai bune sau incerca cu blesstongue cu bless nu il pierzi deloc insa daca esuaza se intorce la +7 de fieare data cand esuaza se intoarca cu -1chatterbox incerca cu bless mai binetongue

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Decat sa cumperi bless mai bine iti iei unu direct +9 il vinzi pe astahappy
Nu se merita are paguba mica