| saysayonara38 a întrebat:

cine joaca Pockie ninja sa-mi zica si mie cumi imi plusez armura?

funda+vot

4 răspunsuri:
| TaviCompany a răspuns:

Poi mane hai sa-ti spun daca te referi la Pokie ninja (metin) atunci cauta cumva bless dar cred ca merge si la fierar vezi pune-o pe el ca poate o merge.Dar daca e alt joc pe care il stiu atunci imi pare rau nu stiu e prea complicat funda plz happy

| saysayonara38 explică:

Pockie ninja de pe siteul game 321

| Silyca a răspuns (pentru saysayonara38):

Daca vrei te pot ajuta eu da-mi id tau pe pm joc de mai mult timp...

| saysayonara38 explică:

Nu mai trebuie am aflat mi-am facut-o +6 si daca vrei sa stii si eu joc de mult timp am lvl 52 big grin