| onlyketoops a întrebat:

Am si eu o problema...am parul cret(foarte) si dimineata cand ma duc la scoala este multa umiditate.Problema e ca mi se umfla parul rau de tot si nu se mai vede ca l-am indreptat. Ce imi recomandati (app am incercat si cu ceara si fixativ dar nimic)?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Si eu am parul putinel cret'happy
Imi sta umflat mai mereu
Dar asta nu ma deranjeaza
Mil aranjez cum pothappy
Nu ma plang'
cine a avut parul mare stie cum e
Eu nu imi fac probleme ca imi sta umflathappy
E ceva normal
Orcum nu ai de ce sa iti faci griji
Daca asa este parul tauhappy

3 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Nu stiu daca exista ceva pentru asemenea par, chiar am o prietena care are parul asa si adat cu de toate, dar tot degeaba.

| Instinkt a răspuns:

Baiii esti creataaa:X:X:X si tu vreio sa-ti indrepti parul straight face...parerea mea cretzele sunt mult mai deosebite de restul ffetelor si mult mai frumoase.

| summer12 a răspuns:

Nu-l mai indrepta. da-te cu spuma pentru par cret si ai sa vezi ce frumos sta. si eu mi l-am indreptat putin, dar prea repede se incretea la loc.