| Laviiiiii a întrebat:

Bunahappy. Am vazut ca Adela Popescu va juca intr-o piesa cu Mihai Bendeac, si vreau sa va intreb daca stiti cum pot intra la spectacol. Adica cred ca se intra pe bilete "normal" dar stiti cumva de unde le pot cumpara si cand? Va rog sa imi dati informatii sigure(Nu sunt din Bucuresti).

3 răspunsuri:
| CoffeeTIME a răspuns:

Spectacolul "Doi pe o Banca", va avea premiera in aceasta toamna la teatrul Metropolis.

| Laviiiiii explică:

Asta stiam si eu, dar de unde pot cumpara bilete, de la teatrul Metropolis?

| CoffeeTIME a răspuns:

Da, oricum pana in toamna o sa se faca si afise, si o sa apara si pe site