| patrisia09 a întrebat:

Buna!
Are cineva o idee cu as putea sa scriu in album la domnul dirigine?
un moto, o poezie, un text ceva?

1 răspuns:
| Dilemaa a răspuns:

Hmm aio putea sai scrii asa :
Domnule Driginte,
am trecut impreuna prin clipe grele -cu absente certuri nelamuriri.dar si prin cele bune. Sunteti un diriginte care merita tot respectul din partea noastra iau eu sunt mandra ca v-am fost eleva.Ne vom aduce aminte cu drag de dumneavoastra.
Sa va amintiti de noi love struck
( scuzi dar asa sunt eu, mai siropaosa blushing, im i plac dulcegariile big grin -sper ca tia folosit happy