| cHoCollaTeFllory a întrebat:

Aveti idee cum pot sa descarc poze dintr-un samsung GT-S5600, am cablu USB dar nu gasesc pozele in pc. Stiti un program ceva? mersi[Funda.]

Răspuns Câştigător
| alliss a răspuns:

Iti trebuie card de memoriehee hee) Si eu am tot Samsung gt s5600v. cand faci pozele le trimiti pe card. si apoi le poti descarca :* bft. Funditabatting eyelashes?

1 răspuns:
| SMaricel a răspuns:

Buna,aceiasi problema o aveam si eu cand foloseam cablu de date pentru a trimite fisierele din calc in telefon(si invers), dar mi-am luat bluetooth pentru calculator si ak nu mai am probleme, eu am dat pe el ak 2 ani cam 70 lei(sincer merita pentru ca merge la orice tip de telefon).