| Iuuuliiia a întrebat:

Buna :*...Azi mi-am facut si eu cont pe lady popular si nu stiu cum se joaca big grin...Imi poate spune cineva?batting eyelashes [Fundaa :X]

Răspuns Câştigător
| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

laughingpaaai...incerci si tu sa o ti pe lady a ta in viata.si sa faci cat mai multe puncte.du-te la birouri de locuri de munca si incepe un curs.va trebuii sa rezolvi toate scopurile date pentru a trece la un nou nivel.gasesteti un iubit mergand in club acesta iti va da 50 de bani si puncte in fiecare zi.si de aici te descurci.e foarte simplu!