| ladygaga_9914 a întrebat:

Imi explicati si mie cum se joaca lady popular? De unde faci rost de bani? Unde dau sa`mi vad casa? Nu stiu cum se joaca. acum am facut cont

3 răspunsuri:
| rosepassion a răspuns:

Nu sti contul trebuie platit? sau iti baga factura la net?

| Frrramboise a răspuns:

Pai :
- iubitul iti da o anumita suma de bani ( pana la lvl 7 iti da 50$) mai multe veiz la " ajutor ". de asemenea, la inceput primesti 8 diamante, pe care le poti schimba in dolari.

mai multe gasesti aici : http://help.xs-software.com/....../game.html

| A_2738 a răspuns:

Hi...happyca sa faci rost de bani trebuie sa joci jocuri, sa iti iei un iubit si sa iti iei un job in urma unui curs special.ptr a-ti vedea casa te duci in oras si cauti o casa cu un acoperis mov si dai click.ptr urmatoarele nivele ar fi bine sa joci multe jocuri pentru a creste iq-ul si sa mai mergi si la biblioteca. sper ca ti-am fost de ajutor... fundita?big grinhappyhappy