| d3utzsa a întrebat:

cam cat m-ar costa 3 masele de pus, 2 sa le plombez si sa scot 2 colturi de masea?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai,in primul rand, ca sa plombezi o masea\dinte, costa 500 de mii.In cazul tau, un milion, fiindca ai doua.Pentru a scoate o masea\un colt de masea probabil ca tot in jur de 500 de mii te va costa iar, cat despre pus masele, in jur de 1 milion, 1 milion si ceva.Deci pretul sa va apropia in jur de 10 milioane,insa depinde si de medicul stomatolog la care mergi. Unii au tarife mai mari,alti mai mici,daca il cunosti pe medicul respectiv,sunteti ruda, etc poate lasa pretul si mai mic. Oricum, tu, sa ai cateva milioane bune pregatite, pentru orice eventualitate.Bye!

| LupuMaria a răspuns:

Am fost si eu la dentist si am facut la fel si m-a costat 6 milioane jumate... sper sa-ti fie de folos raspunsul meu
Funda?