| AlexandraAlee a întrebat:

Cat costa sa scot o masea? dar sa-mi plombez o masea? ma intereseaza niste preturi din orasul Tg.Neamt happy. Thx.

4 răspunsuri:
| isauranick a răspuns:

Salut! in iasi de scos o maseluta e un 50 de lei si de pus o plomba e un 20-30 de lei happy bafta

| stefan1993ful a răspuns (pentru isauranick):

La ce cabinet te rog spune-mi am nevoie urgent

| catalinas_6487 a răspuns:

Depinde... oricum sa scoti o masea te-ar costa maxim 35-40 ron si sa plombezi una cam tot asa...dar depinde de dentist si aroganta lui si preturile mari si renume big grin succesbig grin

| SmileInGreen a răspuns:

Pai depinde. daca te duci la un stomatolog bun poate sa coste pana la 100 de lei sa.ti scoti o masea si la acelasi pret poate ajunge si o plomba... dar in medie costa in jur de 50 de lei.