| LarisaAndreea a întrebat:

happy
Cand intru pe SunPhoto de pe Internet Explorer, si dau la autentificare nu ma autentifica dar imi apare asa: Cookie-uri blocate!

Web browserul folosit blochează cookie-uri. Acest site are nevoie de cookie-uri pentru a putea identifică corect utilizatorii logaţi în timpul navigării.
Te rog activează cookie-urile pentru a putea folosi site-ul.

Recomandăm utilizarea următoarelor web browsere:
Mozilla Firefox
Google Chrome

Am si Mozilla, dar acolo, cand vreau sa adaug poze spune ca nu am Adobe Flash Player, desi eu il am. Am avut si Google Chrom dar la fel ca Mozilla spune ca-mi trebuie AFP desi eu il am. Si...nu inteleg de ce...

Răspuns Câştigător
| VladuZ0R a răspuns:

Incearca Opera! Dupa parerea mea e unul dintre cele mai bune browsere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel tot asa im apare cum sa le activez