| Rachelyna a întrebat:

Incerc sa intru pe un chatroom cu webcamuri, insa nu se incarca. Imi zice sa descarc Adobe flash player si cand intru pe pagina oficiala zice ca il am deja instalat. Am reinstalat atat flash player cat si browserul Google Chrome dar degeaba. Tin sa precizez ca am incercat si alte browsere.
Care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Nici la mine nu mergea aseara. porobabil e ceva de la retea

| Rachelyna explică (pentru ellutza):

La mine e aproximativ o saptamana si pe alte dispozitive se incarca site-ul. Este destul de putin probabil sa fie de la retea.