| movaliarozalia a întrebat:

Ce credeti ca s-ar potrivi cu o fusta mini galbena?

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Niste sandale albe dragutse cu un maieu roz deschis cu floarea soarelui pe el. Poti arata foarte bine. Poti sa iti iei si niste bratari galbene cu boambe mari. Un lantisor mai finuts ar arata si el bine. Parul poti sa ti-l faci coc ca sa arati mai smechera. Bafta! Funda, te rog?

6 răspunsuri:
| Gymy a răspuns:

Un maieu alb sau o camasa ( este vara)

| Lavii_3618 a răspuns:

Un tricou alb/negru cu umarul lasat.s`ar vedea fain love struck

| theAlex a răspuns:

Slapi/sandale galbene/albe cu un maieu/tricou galben supra elastic... poate si o sapca sau bentita ceva cu alb /galben Funda?

| Mayar a răspuns:

Orice care sa fie cu ceva model, chiar si verde daca sta bine, insa nu lungi, ci scurte, si de preferat maieuri, sau tricouri cu maneci mia scurte

| Deea_4761 a răspuns:

Un maieu verde, o pereche de balerini colorati si niste dratari dragute, colorate, in par poti sa iti pui o bentita draguta galbena si un pic de glos transparent pe buze.

| crazycolor a răspuns:

Cu un maieu alb mulathappy