| Alice_2720 a întrebat:

ce inseamna pedofil ca, colegii mei folosesc cuvantul asta si mai e unul "didlau" habar n-am ce inseamna astea doua, ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| AlexiaClaudia a răspuns:

PEDOFILÍE s. f. atracție erotică morbidă pentru copii, mai ales la bătrâni. diplău adj. – Cîrn, turtit

5 răspunsuri:
| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la Robotziilaughing

| Liviu_2320 a răspuns:

Pedofil este un om care sufera de pedofilie dar ei il folosesc in alt mod care nu inseamna nimic.
Si dildau vine de la dildo care e o "jucarioara" laughing pentru sexul feminin, ei zic dildau de la serialul animat RObotzii

| Any a răspuns:

Pedofil este o persoana are o atracție erotică morbidă pentru copii, mai ales la bătrâni.

| HoneyBii a răspuns:

Uite aici o sa gasesti raspunsu la cuvantul "dildau":)))http://creativemonkeyz.com/ Este in episodul 6" Paralele" si la pedofil :PEDOFILÍE s. f. atracție erotică morbidă pentru copii, mai ales la bătrâni

| DenisPericolPublic a răspuns:

laughing Din pacate, toti mai multi tineri se afla in starea in care te afli tu acum. Pacat. Mai cititi fratilor. Nu te condam ca ai intrebat. E foarte bine ca ai intrebat. Dar te sfatuiesc sa mai pui mana pe o carte.(Fara suparare.)