| Nickk a întrebat:

spuneti-mi va rog ce inseamna cuvantul "LOL" stiu ca multi folosesc acest cuvant cateodata chiar si eu dar nu stiu ce inseamna imi puteti spune va rog? tongue

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

LOL= Laughing Out Loud
Laughing Out Loud= Razi cu voce tare, Razi din toata inima, Razi in hohote

5 răspunsuri:
| BBdragutza a răspuns:

Buna @nickk, pai daca nu sti ce inseamna nu pot intelege de ce-l folosesti; oricum...cuvantul „LOL„ inseamna „LOGIC„, acum ai inteles(sper si eu!)!

| MademoiselleV a răspuns:

LOL este o abreviere de la Laughing Out Loud, adică râs în hohote. O zi bună!

| Ziiziii a răspuns:

Razi pe burta... funda? plssss plsss plss

| XAzazelX a răspuns:

LOL e folosit atunci cand razi in hohote si inseamna:Lots Of Laugh sau Loughing Out Loud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand razi in hohote.