| Delia1234 a întrebat:

Ce parere aveti despre alcachofa de laon? A folosit cineva de aici? As vrea sa imi cumpar dar nu sunt prea sigura ca slabesc cu ea. Vreau cat mai multe pareri! FUNDA happy

1 răspuns:
| Angellx3 a răspuns:

Nu am cumparat si nici nu vreau. Sunt multe alte metode prin care poti slabi usor, nu este bine si nici normal sa slabesti X kg in 3 zile. Poti face vergeturi, etc si sa te ingrasi de 3 ori mai mult. incearca sa mananci mai echilibrat, multe salata multa apa din toate cate putin. Cine te place, te place asa cum esti happy