| madalina00 a întrebat:

Cine joaca Wizard 101?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut MAdalina tocmai imi descarc jocul... cauta tutoialul in joc sau cauta pe net videoclipuri si incearca sa inveti... mult noroc!

42 răspunsuri:
| Diamonds a răspuns:

Eu joc sunt level 60 element viata!

| sami98 a răspuns:

Buna madalina si eu imi descarc jocu

| Robert_5944 a răspuns:

Madalina stai sa iti explic: trebuie sa faci misiuni (la aia care arata semnul exclamari deasupra) ca sa te bati trebuie sa te apropi de un monstru(si iti apare niste carduri alegi una si apoi poti sa il omori)...Asta e tot

| CoSmYn47 a răspuns:

Sall la toti si eu joc de ceva timp am nivel 15 da credeti-ma de la nivel 12 jocul e nasol ai misiuni doar in hartile unde trebuie sa dai crowns si cresti foarte greu mai bine jucati alt joc.

| andreidiaconescu a răspuns:

Joc am lv 11

| HyunaKimfan a răspuns:

Eu

| redikus a răspuns:

Si eu am nivel 24

| jekil a răspuns:

Aveti cont preminum?

| Elizabeta26 a răspuns:

Si eu ma joc acest minunat joc. Sunt nivelul 60. Am 4023 viata si 589 mana, putere. Sunt la scoala de moarte si ma cheama Sabrina SpriteShard. Am toate vrajile din scolile din Rawenwood. Am o super casa, si eu sunt forte bogata si am 60.000 crowns. Trebuie sa ies de pe internet, pentru ca a venit cainele meu de la duns. Este asa scump! Pa!
Apropo, vizitati www.annaratiu.blogspot.com
Este al unei prietene de a mele!
Este COOL blogul sau!

| maryusbeton a răspuns:

Eu nu stiu unde sa cresc din lvl 11 fara sa platesc sa intru prin locuri cu plata.

| razvan_6330 a răspuns:

Eu

| akile99 a răspuns:

Eu joc

| Marians_Radu_1994 a răspuns:

Care este cel mai bun element ice... va rog raspundeti!