| kittykat a întrebat:

Cine stie sa`mi spuna si mie cum se numea filmul ala in care erau niste barmanite care in fiecare seara dansau pe bar adica faceau spectacol... dadea si o melodie pe kiss tv dar nu mai stiu cum se numeste si canta una din ele si celelalte dansau pe acolo si dadea si faze din film happyhappyhappyhappy. fundita celui care imi sp cum se numeste filmul si meodia si restul vot

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Coyote Ugly

2 răspunsuri:
| Kyky a răspuns:

Filmul: Burlesque
Melodiile din film: http://www.imdb.com/title/tt1126591/soundtrack

| consiliera a răspuns:

Coyote ugly