| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine stie sigur daca dony cantaretul este casatorit? rasp urgent

Răspuns Câştigător
| Anyway a răspuns:

Ala bala portocala...happynu stiu.Stirile spun ca da, si am venit cu argumente.Insa doar ei doi stiu sigurbig grin.Pana vor aparea noi barfe, ne dam cu presupusul

4 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

O stire:

"Brunetul, pe numele sau adevarat Cornel Donici, are mare priza la publicul feminin, în cluburile în care sustine concerte. Putina lume stie însa ca Dony este casatorit, pentru ca se întâmpla destul de rar sa iasa la distractie cu sotia sa. Zilele trecute, însa, când artistul si-a scos sotia în Crema Summer Club, din Mamaia, Dony si Larisa au stat îmbratisati toata noaptea si s-au sarutat cu foc, aratând ca formeaza un cuplu extrem de fericit. La masa celor doi s-au distrat si Lucian Gitita, impresarul Innei, dar si Alexander Base, un alt artist foarte în voga în ultimii doi ani."

deci da, este casatorit.

| cos96alx a răspuns:

Nu este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci este sau nu? ca observ 2 raspunsuri diferitee.

| Anyway a răspuns:

Cornel Donici (Dony) s-a căsătorit cu Brăgău Larissa (acum, Larissa Donici) pe data de 11 Iulie 2012 și au o fetiță pe nume Maya.