| AnaBejenaru a întrebat:

Care este cantaretul/a ta/u preferat si dc?

fundita pentru cele mai insp rasp

Răspuns Câştigător
| louis3 a răspuns:

Eminem, deoarece a reusit sa revolutioneze mentalitatea tuturor copiilor din lume, si asta din cel putin doua motive: in primul rand, ca este primul rapper alb care a ajuns vedeta in aceasta lume dominata pana nu demult de ''baieti'' de culoare si, nu in ultimul rand, prin talentul si ingeniozitatea cu care da viata ideilor pe care incearca sa le transmitahappy

6 răspunsuri:
| AnonymousMm a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Kesha. Chiar daca e betiva si poate vagaboanda, imi plac melodiile ei. Un artist trebuie iubit pentru melodiile sale nu pentru viata luiwinking
Parerea mea...big grin

| myky2507 a răspuns:

Lady Gaga->deoarece a cucerit lumea din prima cu melodia,, just dance,, ceea ce nu stiu cati artisti au mai facut asta, are un stil crazy, dar original si celelalte celebritati incep sa o copieze(asta se vede de la o posta), si ca sa ajunga la acest nivel a muncit foarte mult.km atat.

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Adam young fiindca melodiile cantate de el se potrivesc perfect cu personalitatea mea

| Rose9 a răspuns:

Avril Lavigne deoarece imi place si muzica cat si stilul ei vestimentar! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte o consideram pe Avril Lavigne, dar acum am lasat-o mai moale happy.

| KittyCat_1845 a răspuns:

Christopher drew... e un baiat foarte dragut si cu multa personalitate.big grin are o voce grozava!