| Piiink a întrebat:

Buna cum se joaca imvu? e o intrebare stupida da chiar nu stiu si cum fac sa primesc credite va rog crying :X funda puppy dog eyes :X:X:X

1 răspuns:
| DaianaPiersicutza a răspuns:

Alegi un avatar. Fata sau baiat ii imbraci mergi faci cumparaturi mergi cu altii intri pe chat :*. Poti sa cunosti cupii din toata lumea, mergi in room-uri, poti sa faci credite, daca nu ai multe credite nu poti sa cumperi tot ce vrei tu sad. sper ca te-am ajutat:* wave