| VictorSilviu a întrebat:

Pentru cei care joaca imvu si stiu sa faca credite: imi puteti spune si mie ccum sa fac sa primesc credite fara sa platesc?

1 răspuns:
| Muflă a răspuns:

Fără să plătești? Cool. O să iau asta drept "fără să dau bani". Eu n-am băgat un leu în IMVU, îmi fac creditele din developing (chiar dacă am niște produse de tot r4hatul) și mai fac câte ceva prin forumuri... bine, n-am mai fost activă de secole, dar IMVU e din ce în ce mai nașpa.