| ioana_5244 a întrebat:

cuprinsa de probleme din cauza iubitului meu si nu numai m-am gandit sa-mi fac un blog al fetelor.Acest blog surprinde chestiunile minore si nu numai ale noastre.ale tuturor. prin acest blog vreau sa demonstrez ca si noi fetele putem pune piciorul in prag si sa nu ne lasam calcate in picioare de niste masculi bipezi chiar daca ii iubim pana peste masura. dar te sochezi cand vezi atata nesimtire fara limite.cine tine cu mine? va las blogul meu pentru eventuale comentarii(inca este in lucru) http://problemeinparadis.wordpress.com/ enjoy.

6 răspunsuri:
| Danyelytha a răspuns:

Foarte tare:X

| Betty18 a răspuns:

Interesant blogul. te-am adaugat in lista de bloguri urmaritewinking

| Alex0194 a răspuns:

Am apucat sa citesc 3 randuri din blogul tau si mi se pare ca tu ai o problema. De ce spun asta? Pai in primul rand generalizezi prostia. Daca tu esti proasta (scuza-ma daca te jignesc, poate o sa ma raportezi, dar asta-i viata, chiar m-am plictisit de pitipoance ca voi care numa se plang)., dupa cum spuneam, daca tu esti asa proasta incat sa-ti iei numai fiii ploii din-astia, esti foarte slaba din moment ce te cobori la nivelul lor. Daca chiar ai fi o fata tare, si mai bine zis cu minte nu ai mai culege toti tampitii ce-ti ies in strada si i-ai duce in visele tale. Sincer m-am saturat sa va vad cum va plangeti de cat de prosti suntem noi baietii. Dar voi sunteti proaste ca mereu va uitati numai la niste cocalari dinastia tampiti, si cei care chiar va plac (in secret), n-au curajul sa o spuna emotia doborandu-i, tremura de frica unui refuz, sunt lasati deoparte din oarece motive tampite. Ca nu-mi place freza lui, ca e asa zis tocilar adica are minte, de fapt poate chiar bine ca e bine ca nu-i luati pe acestia, sunteti constiente ca e cu mult peste mintea voastra si nu l-ati intelege pe el care este intelectual (sa zic asa). So, sunt multi baieti de calitate dar voi alegeti prostii. De ce? stiti bine, poate pentru ca acela e nivelul vostru undeva jos langa ei. Saionara si gandeste-te bine la ce am scris aici, nu te grabi sa ma raportezi prea repede ca stiu ca cineva, ranit la corason, o va face, fiindca nu-i asa? adevarul doare. So have a good night si poate te gandesti totusi cine greseste aici. Bye

| ioana_5244 explică:

Alex008 : de ce te-as raporta? in primul rand:nu am zis ca sunt geniala si ca am descoperit America.in al doilea rand: nu cred ca stii cum sunt ca sa poti sa zici ca sunt o PITIPOANCA.e doar parerea ta, care desigur nu ma intereseaza. daca tu esti un baiat frustrat si ofticat pe viata nu vad de ce ar trebui sa fim toti la fel. daca te-ai plictisit de pitipoance nu le mai cauta ca stai relax ca nu vin ele la tine.nu consider ca gresesc cu nimic si nu am la ce sa ma gandesc.asta este parerea mea despre voi BARBATII si nu am zis ca toti sunteti la fel.nu v-am bagat pe toti in aceeasi oala. vorbesc despre diferite tipuri.nu are rost sa te tavalesti pe jos de atata inteligenta.folosesteti-o altundeva.vad ca suferi mult din cauza asta dar uite iti dau un sfat daca tot te-ai saturat de viata asta grea si de pitipoance de ce nu fugi cu circul undeva? pentru ca vezi si tu iti promit ca au un loc liber acolo.iti tin pumnii:* si nu uita nu te raportez pentru ca nu imi place sa fac chestii de gradinita scoala ajutatoare probabil(app-ti-e frica sa nu te raportez de aceea imi tot scoti ochii cu asta) god bless you

| Alex0194 a răspuns:

Ha ha, circul laughing. Frustat nu sunt, dar n-am vazut sa fi zis ca o parte sau o majoritate ar fi asa, ai zis ca baietii adica, toti, cel putin asa se intelege pe aici, poate sa fi inteles gresit (din cauza vremii asteaia... ploioase laughing ). Eu vad tot timpul fetele cum s eplang de baieti(toti) ca, cum sunt ei, dar ele nu se uita la de fapt la ce aleg sau ca aleg altceva esi, poate ar avea alte variante apoi tot ele se plang ca sunt toti asa fara sa vada ca au refuzat e cineva pentru a se duce la cineva de la care va suferi. Eu asta am zis. Sper sa se fi inteles si stai calma ca nu-mi pasa de raportari ca nu fac caz din asta dar am fost sigur ca o vei face fiindca te-am facut cum te-am facut... cel putin a asa a rezultat aseara.

| ioana_5244 explică:

Sincer nu prea imi pasa de parerea ta! nu te condam si nu te judec pentru simplul fapt ca tu ai o alta gandire fata de ceilalti, chiar daca dublezi volumul pamantului cu balivernele tale.