| anonim_4396 a întrebat:

>Bunabig grinbig grin< scuze ca am ales categpria asta e una dn cele mai vizitate:d

3 răspunsuri:
| AlinaAndreea21 a răspuns:

Exact intrebarea e asta: imi puteti spune si mie niste jocuri.pentru o petrecere de ziua mea.implinesc 16 ani... vreau jocuri mai comice.si care nu a auzit toata lumea.va rog ajutati-ma.dau funditabig hug scuze ca am ales categpria asta e una dn cele mai vizitate:d

scuze pentru asta.nu stiu dc nu a aprat toatabig grin.imi pare rau.or cum va rog sa ma ajutatibig grin

| ZEU93 a răspuns:

Buna,te scuzam laughing)

| ZEU93 a răspuns:

Poti juca adevar sau provocare, spin bottle daca vin si baieti, monopoly (desi dureaza cam mult)