| catinca_5450 a întrebat:

imi cer scuze pentru intrebarile de mai inainte.si in mai ales imi cer scuze celor care au raspuns...:*

3 răspunsuri:
| ChristineW a răspuns:

Buna Catinca. Vreau doar sa ma asigur ca ai primit raspunsurile corecte la cele 2 intrebarii ca sa nu faci vreo prostie.
Ai inteles ce inseamna penis? Si sigur stii ce inseamna sex?
Din moment ce parintii tai nu te-au informat trebuie sa o faca cineva. Nu uita ca la 11| 9 ani esti mult prea mica pentru sex. Asteapta pana la 13 sau 14.

| catinca_5450 explică:

Am 15 anibig grin