| ZapacealaAa a întrebat:

Buna!big grin vreau si eu niste statusuri, descrieri la poze pe hi5 si facebook cat mai multe, din orice domeniu(de dragoste, triste, haioase, cu injuraturi, cu subinteles, etc) La cele mai bune dau >fundabig grinwinkingbig grin

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

M-ajuti sa trec peste momentele grele, tu esti cel mai frumos refren din toate piesele mele.
Doar tu poţi simţi tristeţea mea la telefon.
Ti-am mai zis si-ti zic din nou, nu fur inimi, le primesc cadou.
Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna.
Decolteul meu te face sa ma iubesti? Nu multumesc... poti sa ma parasesti!
Nu asculta prostiile ce le spun unii. Nu uita, tu pupi gura mea nu gura lumii.
El major si ea minora blushing.
Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine este extrordinara.
Cand e fericita, surasul ei n-are egal.
Tine tigarea pe buze de parca ar vrea un foc. Miroase bine si ruju` pe chistoc.
Asa e si va fi mereu, o fata buna langa un baiat rau.
Am plecat departe, in tari de lume uitate, in tara iubirii pe continentul indragostitilor si in galaxia inimii tale, dar din pacate tu erai pe planeta altcuiva!
Si dac-ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmari la pas.
Esti pericol de frumos =p~!

30 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Tu crezi ca te crezi in stare, da` esti departe. lasaoh go on

Sh orice as face eu. dupa mine esti mereu:X

Daca traiesti dupa ideea ca nu suntem perfecti, atunci prietena ta cea mai buna e c*rva, tu ce astepti?

Vrei o solutie? Simplu. pleaca! [ Da ] Altii sunt deja acolo, hai incearca [ Pa ]

Ai fost un prost, nu trebuia sa o visezi, trebuia sa o iubesti!

Poate... ai gheata la inima, sau gheata in pahar, da` recunoaste, ca ce vezi, te ingheata iar!

Daca ai nevoie de mine, numai sunt aici...

Spui ca e o copila si ca nu`ti place asa, dar asa cum e, ea ti-a furat inima!

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva. Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac, Sa te iubesc sau sa te urasc?

Esti boboaca si vei fi aici pentru 4 ani in acest oras
Sperand ca unul dintre absolventi sa se uite la tine si sa-ti spuna ca nu te-a mai vazut inainte:X:X:X

Ptr ca atunci cand ai 16 ani si cineva iti va spune ca te iubeste
Tu il vei credeoh go on

Oh, ce rusine, ce sfarsit mohorat dat unei zile perfectelaughing

? La început mai mult ca sigur pare perfect. Spre final posibil totu' sa-ti para defect! Sunt doar emotii,,,

? N-are rost sa ma mai minti frumos. Stii ca totul are un cost. Tu vei fi mereu un top model de exemplu' prost...

nchide usa. Pune lantu. De azi nu mai vin acasa. N-am chef ca sa ne certam asa ca lasa!

Faze din astea sa i le faci lu' mata! : )

aaaaa! mi-e leneee yawn.

A doua oara n-o mai fac! Mi-am bagat mintile în cap. Si-mi pare rauuuuuuuuuuuuu!

Ah. nu mai conteaza. Oricum se duce dracu' tot! C'est ma facute! » Inocenta mi se fura! » Plecata!

u ma judeca. dar eu mereu caut alt-ceva! » Deja mi-e mai bine! puppy dog eyes. Îti multumesc ca existi! Te iubesc

The story must be continued. ASA CUM VREAU EU! [

Sunt milioane de ganduri care ma bantuie acum. Acum dupa o zi grea in care nu credeam ca ma vei dezamagi. Nu sunt suparata, sunt dezamagita. happy

Ne prefacem ca totul e perfect dar aparentele înseala! oh go on

Daca nu acum cu tine atunci NICIODATA!

Da normal! Dezamagirea si. a facut prezenta la un momendat!

Te`a durut cand mi-ai dat ultimul sarut?

Mi. e dor de ceea ce iubeam.sau cel putin asa credeam! oh go on

Daca ai 14 ani. esti bortzoasa. Nu fi stupida! Convinge`o p ma`ta ca te-a nascut gravida`.;;].

Asa prieteni s tot ai`oh go on D?`? e sa? e? l?! oh go on

Vantul`poarta parfumul tau spre mine`sad. Aj vrea sa te poarte p tine! oh go on

• Mi`e dor de scumpetea meeeaa`sad love struck

Imi place ca esti unic.Imi place ca esti aparte.Imi place ca te simt aproape chiar daca esti departe.`day dreaming

•Tot Ce e Bun în viata e Ori ilegal. Ori imoral. Ori ingrasa`:]•

Dragostea e indiferenta celui de lânga tine,,,

Si ne lasam purtati de vaL.TOtuL e absolut normal`day dreaming

iubeam Sa tE ADOR... acum` iubesc` Sa tE OMOR`!oh go on

Bog girls don't cry...

Ce a fost odata nu maI poate fii. visele pierdute nu pot reVenii`!•

? Nu ma cunosti dar stii cine sunt.Iti faci treaba si pleci fluierand ca si cum nimic nu s`ar fi intamplat. Meriti un oscar pentru cum ai jucat!

Siii am terminat ko fazele nasoalee laughing K m.am saturatwinking PROMIT!winking[stii cine cunoajte si cine s simteee big grin]

Multe amintiri Ce`atunci cand sunt trist Ma fac sa zambesc Desi de multe ori Refuz sa cred ca iubesc.sad

Ma Exprim Ca Sa Intelegi Mesajul __Eo Nu`s Mata Ca Sa`mi Cenzurezi In Fata Limbaju!straight face

Asa ca ia'ma de mana... spune'mi unde am gresit! Si-am sa incerc sa ma schimb.PROMIT!

| GeoOrgiannna a răspuns:

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

•S-a sters, la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam, la fel si timpul va sterge aceste sentimente si simtiri care-mi rup sufletul in doua.

•Ma indepartez incet , voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva :X:X

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut,mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.
Nuu` snt 0 sfanta da nici 0 bagab0anta, respect ptr baietii` care stiuu` s` pretsuiasca 0 fata

Fiecare lucru-si are vremea potrivita, si fiecare varsta-si are nebunia ei de-o clipa"

Cateodata ma mai intreb . unde esti ? … ce mai faci ?cu cine te intalnesti ? Cu ce cuvinte as putea sa iti spun mai usor ca imi este dor ?

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine!

"• Zambeste mereu` . chiar daca ti`e greu . chiar daca te doare . zambeste si fi tare`!happy •"

"• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

"Oameni se intalnesc si se despart...se despart pentru ca au facut imprudentza de a se cunoaste... se despart dar , NU se uita:X:X:X:X:X"

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

regina .un pion .o luptatoare .un fior .o valoare .Un plus de calitate, un minus inexistent .o fata cu acelasi sentiment!

Daca viata iti da 1000 de motive sa plangi, demonstreaza-i ca ai 1001 motive sa zambesti!

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil, sa si-l petreaca pe al lui cu mine

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tzine. Stau si te privesc cum treci…. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !

Cand plangi inseamna ca esti trista,cand te incrunti inseamna ca cineva te enerveaza ,cand razi inseamna ca esti fericita ,dar cand zambesti esti cea mai frumoasa fata de pe pamant

Cum e cind persoana iubita te ignora, cum e cind cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plinge dar n-ai ce sa faci! Iti vine sa urli dar te abtii, taci si plingi!

Dragostea inseamna sa-i dai cuiva puterea de a te rani sau chiar de a te distruge, sperand in acelasi timp ca n-o va face niciodata…

Cand ai trait iubirea vietii tale si cineva te paraseste cu cuvintele "nu mai suntem iubiti, dar totusi ramanem prieteni", e ca si cum ti-ar fi murit cainele si mama ta ti-ar spune ca poti sa-l mai pastrezi, daca vrei…
Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine tongue

""| Ce`as putea sa mai scriu? Cel ce ma invatase sa fiu puternica a plecat! Jur ca o sa invat sa fiu rece! Asa, pur si simplu, ca tine. |""

Desi nu este o boala de ochi, gelozia duce la orbire.

Gelozia trage in toti si se raneste intotdeauna pe sine

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

•S-a sters, la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam, la fel si timpul va sterge aceste sentimente si simtiri care-mi rup sufletul in doua.

•Ma indepartez incet , voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva :X:X

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut,mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.
Nuu` snt 0 sfanta da nici 0 bagab0anta, respect ptr baietii` care stiuu` s` pretsuiasca 0 fata

Fiecare lucru-si are vremea potrivita, si fiecare varsta-si are nebunia ei de-o clipa"

Cateodata ma mai intreb . unde esti ? … ce mai faci ?cu cine te intalnesti ? Cu ce cuvinte as putea sa iti spun mai usor ca imi este dor ?

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine!

"• Zambeste mereu` . chiar daca ti`e greu . chiar daca te doare . zambeste si fi tare`!happy •"

"• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

"Oameni se intalnesc si se despart...se despart pentru ca au facut imprudentza de a se cunoaste... se despart dar , NU se uita:X:X:X:X:X"

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

regina .un pion .o luptatoare .un fior .o valoare .Un plus de calitate, un minus inexistent .o fata cu acelasi sentiment!

Daca viata iti da 1000 de motive sa plangi, demonstreaza-i ca ai 1001 motive sa zambesti!

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil, sa si-l petreaca pe al lui cu mine

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tzine. Stau si te privesc cum treci…. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !

Cand plangi inseamna ca esti trista,cand te incrunti inseamna ca cineva te enerveaza ,cand razi inseamna ca esti fericita ,dar cand zambesti esti cea mai frumoasa fata de pe pamant

Cum e cind persoana iubita te ignora, cum e cind cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plinge dar n-ai ce sa faci! Iti vine sa urli dar te abtii, taci si plingi!

Dragostea inseamna sa-i dai cuiva puterea de a te rani sau chiar de a te distruge, sperand in acelasi timp ca n-o va face niciodata…

Cand ai trait iubirea vietii tale si cineva te paraseste cu cuvintele "nu mai suntem iubiti, dar totusi ramanem prieteni", e ca si cum ti-ar fi murit cainele si mama ta ti-ar spune ca poti sa-l mai pastrezi, daca vrei…
Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine tongue

""| Ce`as putea sa mai scriu? Cel ce ma invatase sa fiu puternica a plecat! Jur ca o sa invat sa fiu rece! Asa, pur si simplu, ca tine. |""

Desi nu este o boala de ochi, gelozia duce la orbire.

Gelozia trage in toti si se raneste intotdeauna pe sine

Aiurea te minti ca nu'ti pasa! Aiurea spui ca nu mai conteaza! Aiurea te prefaci ca esti bine! Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!

.Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesccc.c din n0u`. asta`i t0t ce c0nteaszaa`.

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau...Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Nu te distruge pentru cineva ce nu te merita .

Joc acelasi rol, in acelasi decorAm o mie de voci in cap, in cor, nu stiu ce vor Din speranta ca-n distanta o sa apari ca un sol O sa las un scaun gol, lumina aprinsa pe hol

Lasa persoana pe care o iubesti sa plece ! Daca se va intoarce , i`a pasat d tine intotdeauna daca nu , nu i`a pasat niciodata !

everythink happens for a reason

true love story never ends

every story has an end,but in life every end is just a new BEGINNING

Chiar daCa eL nu o sa`Mi sp0ona " nOapTe bUna! " , sau pe sTrada " buNa ! " . am o pRieteNa caRe ma suNa ca sa`mi sp0ona " faTa ejti de 1000 de oRi mai b0ona deCat aia pe caRe eL o suNa`

"cati ati ramas alaturi de cand eram mici?si cati ma veti ajuta atunci cand pic sa ma ridic?iti numeri prietenii acum,si iti dai seama ca nu`i asa cum credeai tu ci cum zicea tata si mama"

"...Good girls are found in every corner of the Earth.BUT unfourtunately the Earth is round...

Cineva-mi spunea sa iubesc...Sa-i fac pe plac? Nu ma indragostesc... Nici daca ma impusca cupidon in cap.si asta sa fie clar."

Vreau sa-i fac sa zambeasca pe cei care au plans si sa-i uit pe cei care m-au uitat

♥ "Erai un rau ce imi facea bine Dar mandria sh orgoliul meu m'au facut sa renunt la tine:X ♥"

Oare de ce te-as astepta un veac? ...La naibaaa! ...Dragostea e doar un fleac! b-)

{ }Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Zambec.Traiesc.Cant.Dansez.Si...poate iubesc

Acum pot s`ascund fiecare lacrima ce`mi cade Pt`ca am crescut... Cica acum sunt mare... iar cateodata nu`mi permit s`arat cat de mult ma doare

Pentru ca nu sunt altceva decat un copil ciudat. Ce vrea sa stea mereu imbratisat

I am a single lady I`m waiting for your love;x

Niciodata nu ai inteles cate am facut pentru tine Nu ma mai uit in urma:-J O sa`mi fie bine

''Invata sa ai un zambet ascuns in inima ta si nu varsa pentru nimeni nici macar o lacrima.Nu`s asa de buna de pus in rama.Dar n-am regrete.Stii,refuz sa cred ca sunt o drama.''

''Traim intr-o lume obositoare stapanita de statusuri si avatare.O lume virtuala plina de culoare!''

Nu are rost, stiu ca in fata mea, ai fost...un actor grabit…care spune replica si apoi pleaca zambind, care pleaca, imediat ce piesa a luat sfarsit, Bucuros ca rolul a fost usor, alearga. spre alt decor ?!

Conectata la dragoste… Vrei si tu?

Privirea, glasul, atingerea ta. Vor fi etern in inima mea, aici le pastrez, le rasfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlul "Am fost si Vom fi".

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa ai zis si tu,insa prezentu-i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

"0 lume in kre n iubim sh tuu` 0 stii`, m` ai, m` vrei, iar e0, e0 t privesk sh`mi ajunge, t simt sh nuu` m` satur, t am sh t mai vreauu` smug

| ZapacealaAa explică:

Ii ignoram pe cei ce ne adora... ii adoram pe cei ce ne ignora, ii ranim pe cei ce ne iubesc, si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.sadbig grinkiss

Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand ma visezi. Deci dormi mai mult ca sa visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi. BABYkiss

Da-mi doza de cofeina si promit sa vb frumos cu tinebig grinhee hee

Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebunhappy

Io zic sa nu deranjeziwinking...ma rog daca esti exceptie potitonguebig grin
Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!sad

Opriti planeta... vreau sa coborbig grin

| Christina a răspuns:

-Iubirea adevarata o gasesti cu inima, nu cu capul.
-cu zambetul meu pot cuceri multe inimi.
-Stiu, am un talent nativ… sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ.
-Femeile vor sa fie iubite, sa fie ascultate, sa fie dorite, sa fie respectate, sa fie cautate, sa fie considerate de incredere si, uneori, doar sa fie tinute in brate.
-Aveam o naivitate exagerata cand visam. Credeam ca totul e atat de usor, ca-mi trebuie doar aripi sa zbor. Dar odata cu anii visele mor.
-Cand ceva care va place se termina sau pur si simplu pleaca amintiti-va ca frunzele de toamna nu cad pentru ca vor ci pentru ca a sosit momentul.
-Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti.
-Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti!
-Daca ai vazut o fotografie in care nu zambesc, trebuie sa realizezi ca viata mea nu e doar o poza, este un intreg film cu clisee total diferite.
-Arata-mi un erou si iti voi scrie o tragedie.
-Traiesc un sentiment de confuzie, foarte intens ce nu ma lasa sa vorbesc, actionez, gandesc corect.
-O minciuna spusa destul de des devine adevar.
-Am ziua de mâine de partea mea.happy
-Mereu aceeasi dar niciodata la fel!
-Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!
-Am doua fatse si acum o dezvolt pe a treia!winking
-Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala!
-Sigur ca exista si dragoste la prima vedere, dar este intotdeauna bine sa mai aruncam si o a doua privire.
-Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.
-Nu-mi plac definiţiile, dar dacă există o definiţie a libertăţii, ar fi aceea când deţii controlul asupra realităţii pentru a o transforma, a o schimba, şi nu de a-ţi fi impusă. Chiar nu poţi cere mai mult de-atât.
-Când eşti înzestrată cu un dar trebuie să fii cât se poate de egoistă. Nu-ţi poţi permite să dai voie prea multor lucruri din exterior să-ţi stea în cale.
-Mergi atent pe calea ta Lasa lumea sa spuna ce vrea Ei doar viseaza la tine
-Privesc fumul de tigare ce se ridica din scrumiera … Par doua trupuri inlantuite intr-un dans pasional … Inchid ochii si ma las dusa de valul care ma poarta deseori printre amintiri, trairi si senzatii, acolo in paradisul acela imaculat, pur, neatins de nimeni si nimic … Si ajung alaturi de tine, inconjurata de imagini debordante si pline de inspir.
-Ti-a venit taxiul du-te pe drumul tau ca tie nu tie bine decat cand mi-e mie rau.
-Deviez de la subiect cand prostii isi dau cu parerea si devin subiectiva cand ceilalti trec cu vederea.
-Pielea ei bronzata pune pasiune, vorbeste urat, dar face numai lucruri bune!
-Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc`!
-Cred in puterea mainii ce o strange pe alta, in clipe de durere si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane.
-Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire.
-La prea multe sentimente nu pun botu, instinctul meu pervers ma face sa vad de la sine totul nu sunt marioneta ta imi voi atinge scopul multi ma copiaza, putini ma egaleaza.
-Iti place numele meu si parul meu saten. Izti place chipul meu, iti place al meu ten.Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala.Iti place ca sunt dulce, iti place ca sunt reala.
-Dacă eu mă adresez cuiva în cea mai pură engleză: "Vous etes, mon cher, le plus representable cretin au monde", iar el îmi răspunde că nu are chibrituri, rămân la convingerea că limba italiană îi este străină.
-Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori.
-Ce se spune despre aparenţe? A, da, că pot fi înşelătoare. Dar de cele mai multe ori, ce vezi, aia primeşti.
-E o poveste fără nume şi fără autor, Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor.
-Şi mâine e o zi, Şi mâine voi zâmbi, Chiar dacă mi`e greu, Voi zâmbi mereu.
-Voi rămâne aceeaşi fată cuminte cu un zâmbet uşor ironic care ascunde multe.
-Îmi permit să visez că pot s-ajung departe Căci gropile astea frate te trezesc la realitate.
-Eu nu am regrete, dar tot ce urăsc cel mai mult la tine, e faptul că te iubesc.
-adevaratele confesiuni nu se pot scrie decat prin lacrimi
-Un octombrie atat de trist si ea, la fel de trista! Pareau sa fie singurele existente care bantuie acest drum!
-Zambesc tuturor in modu` meu caracteristic.Am combinat cele 2 fete intr-un mod artistic.Nu vorbii de dracu` ca nu stii cand apar.Sunt mai aproape decat crezi, mai departe decat par!
-Degeaba va rugati nu o sa ajungeti in rai! Puteti sa pupati si fundu preotilor nu doar mana! Daca vorbesti bine si faci rau intruna!
-Si sta in casa trista, plange dupa el Doarme cu tricoul lui da' nu mai e la fel Si inca spera ca el va veni-napoi Priveste catre usa si in loc de unu vede 2 Si inca spera si lacrimile nu s-opresc Te viseaza, se trezeste plangand si e invers Parca totul merge prost.
-O sa ma duc zambind chiar si cand moartea ma cheama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe profilul meu am descrieri la toate pozele...nu am profilul privat sa stii:X:X http://renysukmikk.hi5.com

| jn48999 a răspuns:

Imi doresc sa ti se intample tie tot ce imi doresti tu mie!

| jn48999 a răspuns:

Buna! cum imi pot schimba imaginea de la acest site?

| ZapacealaAa explică:

Ai în tine un aeroport de pe care vin şi pleacă zâmbete, Porţi tatuat pe obraz primul sărut, Ai ziua de mâine de partea ta, Ai caţi ani vrei tu să ai, Eşti... ce vrei tu să fi

Sunt o fata rasfatata, asta sti prea bine, dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tinekiss

Ochi albastrii ca seninul, te imbata ca si vinulkiss

| ZapacealaAa explică:

Niciodata nu e prea tarziu! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu cand toti prefacutii se prefac ca stiu ridica doar degetu` mijlociu

Daca sunt subiect d Barfa Tu cretino esti o tarfa

SchimBa tot RaUl in Bine, ca Sh eu m`Am SchimBat Pt Tn

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu` Tu Esti Cerul Sh Pamantul Eu Sunt Dragostea Curata Tu Iubirea Adevarata

StOoP! Gata Gata, nu vreau sa ma fure altu` fura-ma tu ca'i maI bine, ca sh mie imi convine

As fi vrut sa te pastrez in inima, nu ma meritai iubire, uita`ma

uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece

lumea spune ca nu poti zbura e o minciuna, nu crede in ea

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu, mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?"

si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul

stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse O sa luptam sa avem ce n'avem vom trece peste toate doar TU si cu Mine

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine, asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel

pentru tine as prinde ploaia din cer

din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte"

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste, Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita, Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul

aici sunt si voi ramane numai pentru tine

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era

Orice drum parcurs, e mai frumos in doi

Dac-ar fi sa am tot, ce ar putea avea cineva tot nu pot renunta,
Tot n-ar fi de-ajuns, tot ce am de spus
E ca fara tine pentru mine totul e nimic

Le poarta sufletului meu nu mai incearca nimeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata

Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine

N`am iubit p nimeni cu atata dor, si de-a fost ceva, a fost trecator

Si o sa fie bine chiar daca mai avem probleme iti spun stai linistit ca multe vin si trec chiar daca raman semne orice semn se vindeca dupa o vreme

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

maine de as pierde tot, eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut

Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite, nu intelese

Experienţa este numele pe care îl dau toţi greşelilor pe care le fac

Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou

Bunul simt este o colectie de prejudecati adunate pana la varsta de 18 ani

Invata din ziua de ieri, traieste pentru ziua de azi si spera pentru ziua de maine. Lucrul important este sa nu te opresti din a pune intrebari

Dragostea e o sageata care-ti face rani de foc

Traiesc pentru tine pentru ca ma faci sa imi bata inima repede atunci cind te vad, traiesc pentru tine si nu imi pasa de ceilalti

Poarta`te Frumos cu Ea, Ca E Prea Mica Si Nu stie Ce Vrea Spune`i Da Cand Spune Nu Zambeste`i Cand Iti Zambeste Cand Greseste N`o Certa Ca E Prea MiCa Si Nu stie Ce Vrea

poate eu nu stiu ce`i dragostea, dar d tine` m`a legat ceva

inima ta daca ar spune ceva, sufletul meu stii ca te`ar asculta

am gasit la tine ce lipsea in viata mea, vreau sa`mi fii aproape tu, numai tu, doar tu

sunt prea multe amintiri care ne leaga, si nu pot renunta

Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu

Din cauza ta sunt fericita

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit Conteaza ca suntem de nedespartit

Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu

Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie! N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti

Accepta-ma Fara Nici un regret, Promit Ca O sa Fiu Singurul` Tau Defect

oricat Vor unii Nu Ne Despartim, Oricat Spun altii Noi Ne iubim, AzI Ne Certam ca asa E Dragostea, Maine Soarta Ne Va Impaca

te iubeste dar iarta-l ca e baiat

O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca, dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera

Iubitule, Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respect

Nu Vreau Decat sa imi Spui cA sunt mai Buna Ca Prietena Ta

Zambetul este accesoriul meu preferat

Iubitule, daca vrei sa ma intorc e ca mine sau deloc

Ce rol vrei sa joc acum? Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata

| ZapacealaAa explică:

Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist``` De astazi tin regim de vise`, sa te uit mi-am promis

Frize` Brize` o sa`mi fie dor de ale tale Crize

| ZapacealaAa explică:

"pentru unu sunt permisa.pentru restul interzisa

"nu sunt perfecta...stiu! am o gramada de defecte... da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte"

"suficient de matura ca sa stiu ce vrei...suficient de copila ca sa ma prefac ca nu imi dau seama"

Me faci sa vibrez de fiecare data cand ma uit in ochii tai. Sufar dar sunt mandra, innebunesc dar nu vreau sa ma tratez caci ar insemna sa nu te mai iubesc. Esti o boala dulce pe care o imbratisez cu inima mare deschisa.

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`raised eyebrows
Zambesc din nou`:X
asta`i tot ce conteaza`.winking

O viata intreaga invetzi ca sa ajungi ceva, si cand crezi ca ai terminat, iar trebuie sa invetzi. Si daca mereu invetzi, cand te opresti, tot nimic nu esti. Si atunci iti aduci aminte ca ai uitat sa fi copil! De ce? FIINDCA Invata-l!

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec straight face

Cele mai frumose lucruri nu se pot vedea sau atinge, ele se simt in adancul inimii!

Eu nu am reuşit să mă schimb până acum :-)

E atat de greu sa nu mai am loc in sufletul tau.

Fericirea e cea pe care eu n-o mai gasesc Dar o doresc ca pe ceva dulce dupa ce fumez.

Nu are rost sa trantesc usa la plecare, dar sti ceva? Nu'mi pasa ca te doare!

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat! happysmug

prin tine traiesc. deci nu incerca sa ma judeci, ca ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare daca pleci

fac eU pe zmeu` da` thu esti vantul`. fara tine nu m-as putea inalta.

avem caractere imbibate`n orgoliu, de` asta acum momentelor de vis le purtam doliu `

Te vreau mai mult cand nu`mi zambesti!

[ lasa sabia Jos. n` 0 sa vindeci cu ea suflete ] Dragostea nu`i o lupta Tot ce incerc sa-ti explic este ca am un raspuns astept doar ziua cand o sa ai o intrebare de pus /

Sunt partea din tine care stie ce e bine sunt c0pilul.co0pilUl din tine.

Ceea ce nu stii e ca Fetele Bune Prefera Baietii Rai->

[ 2 inimi imi vor rula la nesfarsit, lumea asta e prea plina doar de prosti si proaste ce s'au iubit

"Nu estiprimu care pleaca, Da` estiprimu sincer care`as vrea`ntr`o zi sa se intoarca

St geloasa cand tu vorbesti numai cu ele, de fata cu mine. Desi stii ca te iubesc cat toate la un loc. in fineee.

[ mereu va fi una care sa planga dupa tine, da` nu eu scumpule!

S-ar zice, ca totul trece. Da` stii amice. Ca orice buba iti lasa cicatrice!

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita cat traiesti

| ZapacealaAa explică:

Scuza-ma, am observat ca nu m-ai observat!

Ce caine dragut, ce numar de telefon are?

Imi poti arata cel mai dragut baiat din oras?

Te superi daca imi ti si mie mana asta cat timp fac eu o plimbare prin parc?

Coffee?! Tea?! Strawberries?! Me?! smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce funda maa?laughing

| ZapacealaAa explică:

Aia care am datobig grin dinghappy app da si uh ceva statustongue

| ZapacealaAa explică:

O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsi

'Lasa-i sa plece. Daca au ales sa te paraseasca, inseamna ca nu au fost niciodata acolo pentru tine'

Sarutul tau inca il mai simt pe buze, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti, lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti!

In rai fara tine e moarte e gheata, Si in iad langa tine e bine e viata!

Te iubesc si nu regret deloc

Te iubesc si asta e tot ce conteaza

Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi

Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata.

Nu distrug visele… injectez speranta :X

Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!

Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving

Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. poate se v-or saruta…

Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!

"O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata…

Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani…

Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc…

Tot ceea ce se intampla, se intampla mereu cu un motiv

Sa te indragostesti e usor...sa ramai indragostit cere efort

A B C D E F G H I J K L M mi-e dor de tine...

Constiinta vietii pretuieste mai mult decat viata

Pictura este poezie tacuta

Muzica exprima tot ceea ce nu poate fi exprimat in cuvinte, dar pe care nu poti pastra linistea

Muzica este ca luna in noaptea sumbra a vietii

Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj

Viata este o aventura in iertare.

Pot auzi culorile. In mintea mea sa instalat nebuniaaa:X

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Da-mi 3 motive sa zambesc!"

Pentru ca doar tu. cu un simplu cuvant reuseai sa o faci sa zambeasca

Ai stii si tu daca te-ai privi prin ochii mei."

Ai tras adanc in piept aeru` de afara, si m-ai luat in brate pentru ultima oara

Viata merge inainte indiferent de ce-ai facut ♥ Zambeste si fii dulce la fel ca la inceput

Dar te`ai intrebat vreodata Cate`ai putea sa pierzi daca ma dai la o parte si nu ai s` ma vezi?

De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc

Acum cand e prea tarziu tu spui : Uite baa ea chiar tinea la mine!"

Cel mai rau… ma doare faptul ca ma doare…

Nu pentru acum, nici pentru candva… ci pentru atunci… cand ma vei uita!

Il iubesc … da` prostu` nu-si da seama …

Stinge lumina si aprinde-ma!

Copilul din mine te adora…

Sunt echilibrul intre dulce si amar…

Stiu, am un talent nativ… sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ…

Suntem piesele perfecte, dintr-un joc de sah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intalnesc eu cu tine

| ZapacealaAa explică:

•Totushi ma admira pentru ca sunt copil si am o lume de vis si singura mea atingere il duce'n paradis; x •
• Respectul ee cea ` ce primesti pentru ce faci` si eu din respect ma pis ` pe tinee.; x •
• Un autograf` mai tarziu` love struck...acum o sa-ti arat ce fata | reA | pot sa fiu` love struck Cu fite sh` cu aere` love strucko sa fii pe spate | FRAIERE` |` love struck •
Inca ma uit la poze, de mult facute.Shi realizez ca's doar amintiri pierdute'.oh go on
Tu mie ce sa`mi dai?!? de unde dracu` inima ca n`ai
Sa Taci don't tell anyone cand vb eu´#.nu imi place ´ sa minti cand´ mint si`; d eu´.oh go on nu´mi place; d sa nu #spui " pa " asta´# e replica mea winking!

| ZapacealaAa explică:

Ajungi in vremea in care iti dai seama cat timp ai pierdut ca nu ai trait viata la momentul potrivit.

Ai da 1000 de stele de pe cer, sa poti zburda din nou, copile, ca un cerb.

Cand mana tare ti-o loveai, Cand noaptea singur tu cantai, cand mama iti dadea dulceata, si cand vedeai soarele-n ceata, cand te jucai cu alti flacai, impreuna si fratii tai, acum cu jale va amintiti, ca timpul a trecut subit.

Am lumea mea plina de culori, cu fluturi care zboara-usor, cu soare vesnic statator, cu miresme imbatatoare, si plina de caprioare. Lumea asta. Cine-o stie? E am mea copilarie.

Plang acum ca vreau sa fiu mare. Dar o sa ma doara tare, ca lmea nu va ma fii, ca atunci cand eram copil.

Dimineata ma trezesc, si soarele il zaresc, asta este poezia, asta e copilaria.

Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totu va fi bine, Daca as fi copil as lua o jucarie si m-ar inveseli, Daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, Dar nu sunt acum totu ma streseaza, as da orice sa fiu macar acum putin copil...sad

| ZapacealaAa explică:

1. Eram doar un copil ce nu intelegea. Si tremuram cum n`am tremurat in viata mea. Am pus un pas in spate si inca unul.Strangand din dinti, inclestand pumnul.

2. Copilaria este INIMA tuturor varstelor! Spune-mi şi voi uita, arată-mi şi poate îmi voi aduce aminte, implică-mă şi voi înţelege!

3. Doreste-ti succesul si nu perfectiunea. Nu renunta niciodata la dreptul tau de a gresi, pentru ca atunci iti vei pierde abilitatea de a invata lucruri noi si de a inainta in viata.

4. Nu am o viata perfecta. Dar stiu sa iau din ea ce'i mai frumos.

5. nu merita sa-ti pui sufletul la picioarele cuiva, merita sa fii desteapta si independeta, baiatul care te iubeste intr'adevar apare si el intr'un sfarsit.

6. Intotdeauna am cautat incredere si tarie in cei din jurul meu dar le-am gasit mereu in mine, acolo erau dintotdeauna.

7. nu iti ura propria viata cand simti ca totul e pierdut, e doar imaginatia ta pentru ca dupa fiecare lacrima urmeaza zambete, asa cum dupa fiecare furtuna urmeaza soare.

8. eram fericita candva, multe s-au schimbat.Cei cu care impartseam tot au intors spatele, au plecat! cati ati ramas alaturi de mine?! si catsi ma veti ajuta atunci cand cad sa ma ridic?!

9. Copilul din mine are nevoie de îndrumarea ta. Ai de gând să-l abandonezi, când mai are încă puţin şi-şi realizează visul?

10. Iar universul meu, micuţ cum era încăpuse într-o cutie de bomboane. Avea suficient spaţiu pentru mine şi pentru visele mele.

11. Oare cati o sa sufere
sa cada din picioare?
sa faca remiza
cand joc eu un meci mare…
viatai ca 2 zaruri aruncate la intamplare…
sa te ridici, sa pleci dintr-o singura aruncare…

12. Priveste, citeste si invata, sa nu crezi ca viata e usoara.A mea s-a simplificat mult in ultima vreme, am ramas doar cu durerea inimii mele.

13. Tocmai scrii povestea unei despartiri,pui pe foaie lacrimi ce sunt si amintiri,orice ai spune acum nu mai vreau sa lupt,imi repeti intr-una ca te vei schimba,mi-ai promis mereu ca va fi cum era... orice ai spune acum nu mai vreau sa lupt, de ce plangi la nesfarsit? nimeni n-a gresit, da vin pe mine, ochii mei sunt goi n-au lacrimi pentru noi, lasa-ma sa plec.

14. Prefer sa ma descurc cu ce am, prefer sa nu tac, prefer sa nu las, prefer sa sper in continuare, prefer sa cred ca dupa nori urmeaza soare.

15. Sub haine, prin cearsafuri, in oglinda si in fata noastra nu ne putem ascunde de noi insine.

16. blocata intre 4 pereti.am multe de zis. vreau sa ajung acolo unde mi-am promis.restu-i ca un hoby dar totodata si un drog.incerc sa fac ceva.din lumea mea sa descriu tot.

17. Nu plange piesa nu s`a terminat, scena de final nu s`a jucat.Nu conteaza daca sala s`a inchis, crede in drumul ce ti s`a deschis.

| ZapacealaAa explică:

Îti e dor de mine, Am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine am trecut prin toate.

Si de fiecare data când încerc sa o las balta si sa uit de tot. Ma intorc.

Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!

Pe ea chiar o iubesc,a stiut mereu sa-mi spuna cand gresesc.

Uita-te la ea si gandeste inca o data, Daca o lasi sa plece N-o sa se mai intoarca!

Regreti! ca te iubea dar tu spuneai:"sa faca el primul pas" si desi l-a facut de mai multe ori, te faceai ca nu vezistraight face

Si-am auzit ca ti-ai facut prieteni noi, se pare ca faci tot posibilul sa uiti de noi...

Esti diferita de toate si meriti sa te laud love struck` M`ai ajutat cand mi-a fost greu. de aceea meriti sa te aplaud

Eu sunt cine vrei tu, nu am nume, n-am adresa, nu trebuie sa-mi stii numarul.Eu nu sunt o oarecare, nu sunt Ea, nu sunt mai rea Sunt un semn de intrebare smug daca vrei, spune-mi asa

Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine! ", sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine! "?

Prietenii sunt ca ciocolata. Nu te mai saturi de ei.

| ZapacealaAa explică:

O cearta cere doua persoane de obicei, cea care a gresit are gura mai mare.

| madukk a răspuns:

Stiu, ca amici ne intelegeem mult mai bine dar ce ost au toate asttea daca nu esti langa minethinking

macar fii sicer ca mine spune-mi daca mai iubit, si care de motivul pentru care noi ne-am despartitthinking

te iubesc no sa te uit niciodata mai bine ca s-a terminat poate te mai raneamn odata:-(

cu saruturi pasionale si atingeri fine (( un nume)) te iubeste si ii este foarte dor de tinelove struck

degeaba ma agit degeaba ma descarc e ultima mea piesa in care ma descarc.:-((

azi esti trista iubita mea si ma doare simt ca este vina mea iar tu imi zici ca mi se pare

stii ca ma lupt chiar daca sunt departe sufletul meu e acolo mami si nimk nu ne desparte

eu traiesc doua vieti difetite stii bine una cand sunt singura si una cand sunt ca tine

ia o sticla papusa servestete stiu ca nu bei dar obisnuestete

cred ca sunt un inger dupa cat sunt dde frumoasa ai da orice sa ma ai la tine acasawinking

imi misc trupul iti arat ce stiu dansez iti arat cat de rea pot sa fiu

acum e momentul sa imi fac iubitul gelos el imi vb uart eu iui vb frumos...

te rog nu exagera ca dragostea ma cunosti de 5 min si v rei sa mi-a dai deja.oh go on

spune-mi daca asta se numeste destin, m-am combinat ca tine dupa 3 sticle de vin

te stiu de 5 min si te vreau asa de tare, chestia e ca nu ma mai pot tine pe picioare

| niicoopiitiic a răspuns:

Ne regasim in ce e simplu, stiu! day dreaming

♥ Ce-ar fi să te las să cazi, si să uit de tine începând de azi?!

♥ Fii falsă. Trişează des. Să fii sigură că vei câştiga un joc pervers. Lumea joacă doar pe interes.

Nu conteaza modul in care esti lovit de regrete. Vreau sa te ridici, sa stergi orice urma de sentimente. happy

Zilele trec, la fel si visele. Si intre noi răman doar amintirile!

Şi poate ai avut dreptate când ai simţit că o pierzi happy.

Vei ajunge sa ma auzi,pana si atunci cand tac! S-a terminat cu fata buna, s-a dus dracu` orice drac.

Parea totul pierdut, in drum mi-ai aparut, in tine am vazut alt inceput!

Poate ai să crezi că mint dacă n-aș recunoaște că sunt clipe aparte în care mă gândesc la moarte.

Sunt momente cand nu putem să mai simtim. Si murim pe dinăuntru, putin cate putin.

M-am saturat de viata si nu vreau decat sa mor, oricum de mine nimanui nu-i va fi dor.

As vrea sa stiu ce simti, daca inca ma iubesti. Privesti in colt, nu stiu ce gandesti...te feresti.

De maine o sa fiu neatenta, neglijenta, sa` mi pese doar de mine e suficient.

Zici ca ne-am juca de-a v-ati ascunselea la bloc. Incerc sa ma gasesc. Nu pot.

Nu da ochi pentru ochi si nici dinte pentru dinte. Zi de zi arata-le ca ai mai multa minte.

O doare cand te vede cu altcineva. Ii frangi inima Fraiere nu te mai juca!

Nu te mai gandi, cine, cum a gresit! Nu te mai gandi cine a plans cand celalalt a zambit!

Si noaptea cand te pui in pat rupta dormi fara vise.Dar pana sa inchizi ochii te mai gandesti putin la el.O lacrima iti ajunge pe obraz dar fara tel.

Nu ti-am spus niciodata.Am preferat sa ma feresc. Poate ca am vrut sa ti arat. Nu sa-ti spun cat te iubesc.

Dupa cinci minute : iar ma suni si eu te ascult.Da, stiu.Si tu imi lipsesti mult.

Ti-as spune:Te urasc(nu sunt doar cuvinte).Ti-as spune:Te iubesc(da` inima nu mai simte)

Fericita, nepasatoare. Ia zi, doare?! happy

Lacrimi de durere sa vars nu-i usor, cu gândul la tine plângând eu adorm!

Eiii bine nu incerc sa te conving... Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig.

Nu am uitat pe nimeni chiar daca m.ati privit cum plec.Am fost libera sa aleg, am ales sa plec.

Când rănim, rănim cu adevărat! Dar când iubim...

Cel mai bine spus : te rog taci. Nu vreau nimic de la tine, te.ai jucat prea mult cu mine. Te uiti la ea, te uiti la mine, nu stii cum e mai bine.

Cand te-au doborat niste cuvinte, nu te lasa, mergi inainte!

Ø Daca nu ma cunoaste, lumea-ar putea sa spuna.Ca totul este doar o mare minciuna

Ø Mai bine ca o lovitura sub centura in plina figura.

Stii prea bine, de restul' nu imi pasa. Vorbele ma lasa rece, doar dragostea conteaza.

Mintea imi spune sa tac, sufletul sa ma descarc. oh go on

Cica ne iubim, mai mult ne prostim. oh go on

Spune-mi cine esti? Fiinca nu te mai cunosc. Am vazut tot ce inseamna pentru tine sentiment – joc

Si poate-i ultima dată când mă mai vezi. Așa că gândește-te bine pe cine ai să crezi.

Cel ce te face fericită cel mai mult de-atunci.Şi cel pe care îl răneşti când plângi…puppy dog eyes

Aşa au trecut o Iună,două, trei. Te gândeşti în fiecare zi, nu ştii de ce îl vrei!

Ascultă şi învaţă, ambiţia mă caracterizează!

Tu mi-ai lua si inima si-ai da-o pe nimic. Zic: oficial esti inamic!

I'll never be alone cause you are in my soullll.

| Andreea_Sanziana_1995 a răspuns:

Tu crezi ca te crezi in stare, da` esti departe. lasaoh go on

Sh orice as face eu. dupa mine esti mereu:X

Daca traiesti dupa ideea ca nu suntem perfecti, atunci prietena ta cea mai buna e c*rva, tu ce astepti?

Vrei o solutie? Simplu. pleaca! [ Da ] Altii sunt deja acolo, hai incearca [ Pa ]

Ai fost un prost, nu trebuia sa o visezi, trebuia sa o iubesti!

Poate... ai gheata la inima, sau gheata in pahar, da` recunoaste, ca ce vezi, te ingheata iar!

Daca ai nevoie de mine, numai sunt aici...

Spui ca e o copila si ca nu`ti place asa, dar asa cum e, ea ti-a furat inima!

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva. Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac, Sa te iubesc sau sa te urasc?

Esti boboaca si vei fi aici pentru 4 ani in acest oras
Sperand ca unul dintre absolventi sa se uite la tine si sa-ti spuna ca nu te-a mai vazut inainte:X:X:X

Ptr ca atunci cand ai 16 ani si cineva iti va spune ca te iubeste
Tu il vei credeoh go on

Oh, ce rusine, ce sfarsit mohorat dat unei zile perfectelaughing

? La început mai mult ca sigur pare perfect. Spre final posibil totu' sa-ti para defect! Sunt doar emotii,,,

? N-are rost sa ma mai minti frumos. Stii ca totul are un cost. Tu vei fi mereu un top model de exemplu' prost...

nchide usa. Pune lantu. De azi nu mai vin acasa. N-am chef ca sa ne certam asa ca lasa!

Faze din astea sa i le faci lu' mata! : )

aaaaa! mi-e leneee yawn.

A doua oara n-o mai fac! Mi-am bagat mintile în cap. Si-mi pare rauuuuuuuuuuuuu!

Ah. nu mai conteaza. Oricum se duce dracu' tot! C'est ma facute! » Inocenta mi se fura! » Plecata!
Sper sa-ti placawinking :*!

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute