| anonim00000000000000000000 a întrebat:

Buna, daca ai facut videochat poti da la medicina?

6 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Nu vad de ce nu, adica nu te obliga nimeni sa spui ca ai facut

| anonim00000000000000000000 explică (pentru Justme1997):

Si daca lumea stie?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti candida, n-are nici o legatura una cu alta, indiferent daca vei fi recunoscuta de cineva sau nu.

| Andreeush a răspuns:

Poți, nu e nici un impediment.

| Adry05 a răspuns:

De oprit nu prea are cum să te oprească nimeni dar dacă se află îți dai seama ce și cum o să se vorbească și cum o să fii privită

| Donsavas a răspuns:

La medicina trebuie doar sa iei admiterea, eventual sa plătești taxele școlare și să înveți. Nu intereseaza pe nimeni ce ai facut sau ce faci cu viata ta.