| Ika54 a întrebat:

Buna,daca la bac, m2 stiinte, mai exact la punctul c de la subiectul 2
Am inceput exercitiul corect,dar fix pe final am gresit un calcul, am ajuns tot la raspunsul corect, dar aveti idee cat imi poate depuncta pentru asta?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ei iti puncteaza pentru raspunsul corect, chiar daca metoda difera.Pentru un raspuns pertinent o poti intreba pe profesoara care preda materia (sau profesorul).

Succes.

| Robert2526 a răspuns:

Daca ai gresit un calcul, cum ai ajuns la raspunsul corect?
Depinde de cine corecteaza, eu unul as crede ca ai copiat si ai copiat gresit, nu ti-as da punctaj deloc happy