| Codrea34 a întrebat:

Salut, in legatura cu bacul la matematica. Sunt curios daca primesc puncte acolo cateva sutimi, m-am incurcat la subiectul 1 exercițiul 5, am inversat semnele si mi-a dat 2 si minus 2, am scris totuși formula corect si am înlocuit corect numerele iar la exercițiul 4 am făcut cu regula de 3 simpla dar am pus 90 in loc de 110. La subiectul 2 la exercițiu 2 b am înlocuit pana si mi-a dat 4x egal cu 2 si am pus 2. La subiectul 3 am înlocuit cum trebuie dar am omis un calcul, dar tot am copiat răspunsul din exercițiu. La b am făcut tabelul si am înlocuit cat de cat bine si am făcut si la exercițiul c dar nu stiu cat de corect ii

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa inutil acum, totul este terminat si incheiat.

| ReZiSTorr a răspuns:

Ce profil?

| Codrea34 explică (pentru ReZiSTorr):

M2 tehnologic cel mai simplu si am greșit ca si un prost din cauza emoțiilor problema ii ca stiam sa fac sa duc pana la capăt si sa iau punctajul