| Crissu_9853 a întrebat:

de curand mi-am cumparat avatar pe IMVU ( cu pozitii.alea,alea) si de cateva zile nu-mi mai apare avatarul( iar fata a devenit scunda cum era la inceput ). cred ca m-am uitat la "All categories" si de 100 de ori ca sa-l gasesc, asa ca, azi mi-am cumparat altu gandindu-ma ca celalalt cine stie ce are de nu mai merge, dar si asta e la felstraight face. Stiti oare de ce? O fi de la versiune? desii mi-am instalat mai multe versiuni de imvu si tot nu-mi apare. Ce as mai putea face sa functioneze?
DAU Funda! Ms.

2 răspunsuri:
| AndruȘșca a răspuns:

Asa mi s`a intamplat si mie sad
mi-am cumparat o pozitii si nu mi-au aparut la tot ce`mi cumparasem.Si am mai si dat banii degeaba crying.
Eu cred ca este alta versiune.

| Crissu_9853 explică:

Si cate puteam lua de banii aia laughing
Sa speram ca ne da cineva o mana de ajutor.happy