| teodora82828383 a întrebat:

e mai complicat..eu in septembrie mi-am facut o prietena online..si tin enorm de mult la ea, nu m-am gandit ca o sa tin mai mult laa ea decat la mine..stau toata noaptea cu ea si ma doare enorm cand aud ca nu e bine si plang si eu cu ea, tin la ea mai mult decat la prietenele mele care sunt si f4f..problema la noi nu este distanta, este la mine.O supar mereu fara sa vreau si simt cateodata ca o pierd fara motiv ..cateodata mai raspunde sec dar cand e suparata si nu-i o problema..nu stiu ce sa fac, ea imi zice ca nu trebuie sa-mi cer scuze cand o fac dar eu la fel ma simt extrem de naspa..plang mereu cand imi aduc aminte si ma urasc ca o supar..nu as renunta la ea pentru nimic..va rog raspuns repede

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu înțeleg ce sfat ceri.

| NonZarek a răspuns:

Ești prea imatura, o sa intelegi singura si vei trece peste cu timpul, acum degeaba primești sfaturi ca sunt egal cu 0, nu le vei asculta sau nu le vei pune în practica orice ai face.

| NarcisIfrim a răspuns:

Stii de ce o sa o perzi? Stii de ce raspunde sec? Pentru ca ea are nevoie de un barbat langa ea, care sa ii spuna ce sa faca, nu de o prietena care sa planga cu ea, pentru ca are deja prietene, nu te vrea si pe tine prietena.
Fii barbat
Nu ii mai sta la dispozitie 24/24
Fii si tu mai indiferent
Invata sa asculti mai mult decat sa dai sfaturi

| NonZarek a răspuns (pentru NarcisIfrim):

Cred ca persoana care a pus întrebarea este o fata, o cheamă teodora