| Bubuu_9014 a întrebat:

eu am o echipa formata din 5 fete care dansam, si ne place foarte mult sa dansam, totul a inceput cu un concurs de dans in scoala unde am castigat, iar dupa aia am fost chemate sa dansam la diferite evenimente in scoala. Am dori sa ne inscriem la mai multe concursuri de dans, in oras(bucuresti) sau concursuri mai importante si mai interesante, nu in scoala. Si pentru asa ceva nu stiu unde sa intru, sa caut diferite concursuri sa i-au legatura si sa ne inscriem, daca stiti, va rugam frumos, sa ne spuneti si noi:* pupici!

2 răspunsuri:
| MariaFrumoasa1 a răspuns:

Pai la palatul copiilor sunt grupe de dans
am fost si eu acolo
e tare sa dansesi
simti ca esti libera

| Bubuu_9014 explică:

Da, stiu si mie imi place foarte mult, multumesc Maria pentru sfat.