| lydyayoly a întrebat:

Draga TPU, la scoala mea am o echipa de majorete. ar fi cineva dintre voi intresesat sa fie sponsolul nostru? echipa este formata din 7 fete si nu avem nevoie decat de costume si pampoane! ve rugam! dau funda.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

--> In primul rand se numeste ''sponsor'', nu ''Spunol''
--> Nu cred ca o sa se ofere cineva, deoarece trebuie sa ai peste 20 de ani ca sa poti dona bani unei echipe sportive sau de majorete.

---> Ar trebui sa pui afisuri prin orasul/satul tau si ar mai trebui sa pui si niste reclame pe internet si poate asa vei gasi un sponsor generos.

1 răspuns:
| lydyayoly explică:

Ei bine nu ma ajuti. daca se poti da si alte raspunsuri?