| DungaCenusie a întrebat:

Fostul meu s-a despartit acum 2 saptamani de mine.Ieri mi-a trimis un snpa cu el si o fata, cu toate ca stiu ca nu e nimic intre ei.Mi-am intrebat prietenii care fac zile cu el si au zis ca nu au primit acel snap. Înseamna ca inca ma mai place?

3 răspunsuri:
| anonima0417 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasă
Dacă tu nu i ai gresit cu nimic si vrea sa se întoarcă înapoi la tine, refuza-l
Băieți sunt sute, asta este nu a fost sa fie
Pune ti in gand "de ce trebuie sa imi pese?" Si păcălește ti subconștientul si inima

| slayer09 a răspuns:

Asta inseamna ca este orgolios, razbunator. Adica nu este un baiat cu care sa mai ai deaface. Nu te mai gandi la el. Iubirea nu trebuie sa vina din orgoliu sau nevoia de ceva de la celalalt. Ci sa fiti ca niste prieteni f buni, intelegatori si sa va completati unul pe altul, sa va ajutati

| Raven a răspuns:

Poza aia vrea să spună că a trecut peste tine și s-a mutat la următoarea. Ce nevoie avea s-o trimită la toată lumea când el pe tine vrea să te rănească și cât de fraieră să fii să crezi că încă mai ține la tine? Nu fi naivă! E ranchiunos, simte nevoia să-ți demonstreze ceva, ăsta e comportament infantil, de copil de grădiniță. Mergi mai departe și nu te mai uita în urmă, o să găsești altul mai breaz, însă nu te mai arunca la primul tâmpit care îți dă atenție!