| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

vreau sa stiu daca voi chiar daca v-ati despartit de mult timp de persoana iubita tot mai simtiti ceva pentru acea persona?! Poate o sa vi sa para ciudat dar eu inca mai tin la fostul prieten dar nu imi mai place de el.Si nu stiu de ce m-a intrebat daca vreau sa mai fiu cu el in uma cateva zile i-am spus nustraight face, desi eu vreiam sa mai fiu cu el. Iar dupa cateva saptamani m-a intrebat daca mas supara daca miar zice ca vrea sa fie cu prietena mea cea mai buna, a fost aiurea pentru mine, dar apreciez faptul ca s-a gandit la minehappy, ma bucur ca nu sunt impreuna, altfel ar fi fost foarte aiurea.

5 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Da.Am simtit sentimente foarte puternice pentru el, chiar si dupa despartire, foarte mult timp. Din fericire, momentan am pe alticineva si nu mai simt mare lucru pentru exul meu.Cu toate ca in adancul sufl.meu a mai ramas ceva acolo.pentru el.laughing
Stai linistita. O sa-l uiti complet cu timpul

| ZapPy a răspuns:

In primul rand, depinde ce fel de relatie ati avut, iar daca a fost ceva calumea, ii cam, nesimtit sa nu zic altfel sa-ti propuna asta. Trebuie sa te respecte macar atat incat sa nu fie fix cu prietena ta cea mai buna. Are de unde alege is o diveresitate.

Cum ziceam, daca ai avut o relatie serioasa e normal sa te atasezi de persoana aia. O intrebare, de ce ii fost daca inca tii la el si mai mult de ce l-ai refuzat? Daca totusi l-ai refuzat inseamna ca ceva ii acolo si trebuie neaparat sa treci mai departe, stai o perioada singura, aduna-ti gandurile, si apoi gaseste pe altcineva daca asta vrei.
La cat de repede zici ca se misca, pare si cam disperat prietenu ala, adica dupa ce il refuzi tu merge la prietena ta cea mai buna? Gandeste-te daca merita sa iti mai pese de el dupa fazele astea.

Succes!

| Snow a răspuns:

Posibil intre voi a fost o legatura puternica, si de accea sentimentele inca sunt prezente chiar daca ti-e nu`ti mai place de el!

| jolie a răspuns:

Ca asa il poti uita pe fostul trebuie sa te indragostesti din nou de o pers si mai cool sa simti iar fluturi in stomac si sa te trezesti zambind daca stai asa de una singura nu reusesti prea usor iti spun eu sigur succes

| Dania Meitoiu a răspuns:

Ceva tot simt, dar nu il mai plac. Cand il vad, imi aduc aminte de zilele frumoasa petrecute alaturi de el.