| BeBo a întrebat:

Buna

imi place de un baiat din clasa cu mine in place de el din clasa intai si ii place si lu pretena mea da lui nu cred ca ii pasa ca in fiecare pauza se ia de noi si ne batelaughing si e o fata tot in clasa c noic are se da la el si ma enerveaza ca mereu chiuleste cu ea angry si vorbeste cu ea si sta in pauze cu ea angry

ce s afacc?

fundakiss

va pup love strucklove struckkiss

1 răspuns:
| alexutza003 a răspuns:

Pai nu prea poti face nimica este logic ca nu te place pe tine ci pe fata aceea asa ca nu are rost sa te bagi intre ei pentru ca nici tie nu ti-ar placea sa se bage cineva intre tine si un baiat