| FroZeN8 a întrebat:

Imi cam place de un baiat din clasa..nustiu daca si el ma place si nu sunt pregatita sa il intreb. De exemplu eu stau in banca cu el iar in pauze si uneori chiar in ore unii mai rad de el. spun ca e putin nanac in fazele care le face..nu e un baiat rau se enerveaza foarte repede laughing unii colegi il enerveaza iar eu rad asa de el si glumesc cu el dar niciodata nu s-a enervat pe mine si facea niste gesturi frumoase..in felul care se exprima cand vorbea cu mine iar la colegi mereu ii zicea ca ii bate etc. O data in ora de mate chiar s-a ridicat sa il bata pe un coleg dar profu era cu spatele la tabla nu vazuse nimic.

Si in pauze mai vine uneori la mine si imi mai pune intrebari deastea...mereu zambeste la mine happy credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| tpuforyou a răspuns:

Da!

| CrazzzyA a răspuns:

Te place baiatul. Daca nu esti pregatita sa actionezi tu, atunci lasa-l pe el.

| rebecutzaa a răspuns:

Ori te place, ori te simpatizeaza(ca o prietena)mai bine lasa-l pe el sa fac primul pas.ca nu se stie sigur daca te place!