| mykyyy a întrebat:

In acest an va avea loc nunta surorii mele dar tot o data parintii nostri implinesc 25 de ani de casatorie...imi doresc sa le fac o surpriza.Imi puteti da niste sugestii? ce cadou as putea sa le fac? Cateva idei de surprize? VA ROG! Multumesc anticipat si dau funda!

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

As sugera sa faci un colaj din cele mai reusite fotografii cu voi toti.Cauta prin albume de fotografii poze cu parintii tai cand erau tineri, de la nunta lor, poze cu voi copii mici de la botezul vosru pana acum.Nu e musai sa le pui pe toate.
Faci ca un fel de tablou si gata.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Sa faci un video in care ii spuneti cat de buni au fost ..Si cand tu le mutumesti sa deruleze poze de cand erati mici pana acum sau sa aiba un foc de artifici...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu le as face cadou un weekend la munte sau unde si au petrecut ei luna de miere