| clemi a întrebat:

Parintii mei sarbatoresc peste 2 saptamani 18 ani de la casatorie. Ce cadou le-as putea oferi? Astept cu nerabdare cat mai multe sugestii si idei pentru a le putea face o surpriza frumoasa! *Mentionez ca nu dispun decat de 200 de ron(sper si incerc sa mai strang ceva bani). **Multumesc anticipat. big grin

5 răspunsuri:
| lorra mng a răspuns:

Ai putea sa le cumpei o icoana frumoasa de la biserica sau in orice caz sa fie sfintita, pentru ca ei au ramas uniti atatia si datorita lui Dumnezeu si legamantului pe care l-au facut in fata Lui. Eu cred ca s-ar bucura si ar pretui acest cadou mai mult decat alte cadouri, mai ales ca vine de la copilul lor. Si nici nu cred ca vei cheltui foarte multi bani, insa va fi cu siguranta ceva de suflet

| cocosnucifera a răspuns:

Ceva handmade ar fi dragut. big grin

| popM188 a răspuns:

Da o icoana ar fi potrivita. uite niste idei: https://www.classgifts.ro/icoane.html