| Directioner a întrebat:

happy La anul am banchetul de clasa a 8-a si as vrea sa stiu daca ar fi potrivita si o rochie lunga thinking

Răspuns Câştigător
| BeHappyAndSmile a răspuns:

Da ar merge si o rochie lunga dar eu te sfatuiesc sa iti iei una scurta( nu foarte), pentru ca o sa dansezi mult si sa nu te incurce( chiar daca spui ca nu esti genul care danseaza o vei face te asigur asa spuneam si eu ) si va fi si cald. Dar daca nu iti vine bine o rochie scurta ia-ti rochia care te avantajeaza cel mai mult.Pentru par te poti duce la salon si sa ii spui sa iti faca niste bucle dar nu de la radacina de mai jos putin si sa ti-l prinda intr-o parte cu niste agrafe care nu sunt foarte vizibile. Bafta la examene si sper sa te distrezi la banchet. Te pup:*

10 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

Mai,lasti-l/o.
Si-a dorit sa dea un "share"cu noi.
Felicitari, dar mai bine gandeste-te la invatat, ca ai capacitate!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Asa,si? Crezi ca ne pasa daca un plod de 14 ani are banchetul?

| Xtadelo a răspuns:

Ai destul timp pana atunci!

Pana la banchet o sa ti schimbi aspectul fizic si o sa apara modele noi de rochite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pis pe tine si pe natia ta

| Directioner explică (pentru anonim_4396):

Da..foarte matur! :-J De ce comentezi daca stii ca nu ai minte? Vrei sa te afli in treaba sau ce? Eu pur si simplu am pus o intrebare, nu te-a obligat nimeni sa-mi raspunzi! Vezi-ti de viata ta si nu mai injura de-aiurea! :/

| 7uP112 a răspuns:

Distreaza-te va cati exprimi fericirea pe TPU laughing ai facebook. tongue

| summerparadise a răspuns:

Rochia lunga mi se pare mai potrivita pentru banchetul de clasa a12a. pentru a8a sunt mai potrivite cele mai sus de genunchi.

| Directioner explică:

Mda...TPU e nebun! Intrebarea mea era cum as putea sa imi prind parul si daca ar merge si o rochie mai lunga thinking Nu sunt chiar asa de nebuna si proasta incat sa scriu ca am banchetul la anul'! LOL! laughing Stiu ca nu intereseaza pe nimeni si nici nu trebuie! :-J

| Directioner explică:

Si da...stiu ca am de invatat, teste, examene, capacitatea I don't want to see Dar, cume vara si n-am ce face, m-am gandit putin la rochia de banchet thinking Ce-i asa de rau in asta?! :/