| thefirstangel a întrebat:

la sf anului see face un album in care fiecare trebuie sa scriem cate o dedicatie pentru fiec. coleg

scrieti-mi si mie 13 dedicatii pentru baieti; 6 dedicatii pentru fete si o dedicatie pentru pr mea cea mai buna ps st cls a 8a

dau funda + voturi

1 răspuns:
| Ramona3766 a răspuns:

Ideea dedicatiilor e ca sa fie personale. Sunt mult mai apreciate decat cele copiate pur si simplu de pe internet. Si eu ma confrunt cu aceeasi "problema". E frumos ca peste ani sa rasfoiesti albumul si sa te amuzi pe seama celor scrise. Mult succes si...inspiratie!