| LoveIsMyDrug a întrebat:

Maine trebuie sa ii scriem dedicatie doamnei diriginte si sincer nu am nici o idee ce as putea sa ii scriu...sau cu ce sa incep.La fel trebuie sa le scriu si colegilor. Voi de exemplu ce ati scris/ce o sa scrieti? Va rog frumos sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Buna! Am o solutie la problema ta: Doamna diriginta... (numele ei) va multumesc pentru ca m-ati indrumat si mi-ati purtat de grija in clasele...(in ce clase ti-a fost diriginta). Dar acum din pacate am trecut gimnaziul si ne vom desparti. Va doresc sa mai indrumati cu bine si alte clase si voi astepta ca pe viitor sa ne reintalnim.
Sper ca te-am ajutat pentru incheiere nu mi-au venit idei SUCCES!