| Anda_5509 a întrebat:

Mi am facut de curand un cont pe facebook, dar nu merge sa las comentarii si nici like`uri. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| GigglesToDay a răspuns:

Activeazal pe id care l-ai facut

5 răspunsuri:
| vladucu a răspuns:

Pai nu poti lasa la alti utilizatori normali adica nu firme like-uri sau comentari daca nu ii ai in lista de prieteni.Pace!

| AndReeeeBăă a răspuns:

тяєвυιє ѕa ιтι a¢тινєzι ¢σηтυℓ...

| Bibyutsa a răspuns:

Da-i Log Out si intra iar dupa... Sper sa mearga! happy

| Andrei233 a răspuns:

Trebuie sa-ti schimbi browser-ul.Baga-ti Google Chrome happy

| Corina a răspuns:

Buna, Ada! Chiar daca ai cont pe Facebook, nu poti face comentarii si nici da like-uri pana nu esti acceptata de prietena de acea persoana. Trebuie sa-i trimiti cerere de prietenie acelei persoane, ea sa-ti dea accept si apoi poti face comentarii si da like-uri la fotografiile postate de ea. Acest lucru e valabil pentru toate persoanele la care doresti sa faci comentarii, da like-uri sau trimite mesaje. In concluzie, trimite cereri de prietenie la mai multe persoane pe care le cunosti, intrand pe profilul acestora, apoi astepti sa primesti e-mail de confirmare a prieteniei. Ti se va crea astfel o lista de prieteni si abia dupa aceea vei putea face comentarii ale fotografiilor postate de ei. Sper ca am fost destul de explicita. Succes!