| Camelia_8424 a întrebat:

Cum las comentarii la fotografii pe facebook? mi-am facut de curand cont si nu stiu, sincer nu ma prea descurc cu calculatorul dar vreau sa invat...

Răspuns Câştigător
| 8paulica a răspuns:

Sa zicem ca te uiti la poza la care vrei sa lasi un comentariu/dai cu mouse-ul mai in jos si o sa fie un patratel alb in care poti scrie langa poza ta.scrii comentariul si dai comment.Succes!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lasa comuri doar prietenilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi apare casuta aia :<
nu imi apare nimic...

| 9089 a răspuns:

La prieteni daca nu iti apare inseamna ca nu ii ai in listawinking

| Camelia_8424 explică:

Da dar nu apare nimic, nici macar poza mea.cum fac?

| deyutza_9149 a răspuns:

Pai mai intai dai like inainte si dupa te uitai la poza. dupa aia o sa-ti apra un chenar cu numele tau si poza unde scrii ce vr uh.

| Iftime_Alex_1997_8Wwe a răspuns:

Pai, apasa butonul "comment" la noutatile ce apar de la prieteni si comentezi ce vrei.

| criss_6322 a răspuns:

Nici mie nu imi apare casuta aia ce este de facut?